Nasi doradcy

Wróżka Akima

Wróżka Akima

Nazywam się Akima. Będę odkrywać dla Państwa tajemnice przyszłości przy użyciu kart runicznych, kart tarota oraz kart anielskich. Jestem energoterapeutką duszy i ciała. W swojej praktyce bardzo często wykorzystuję dar channelingu. Wróżką jestem od 25 lat , a w różnych stacjach tv od 15 lat. Na pewno mieliście możliwość oglądania mnie w wielu programach ezoterycznych, transmitowanych w Tv, w których pomagam na żywo wielu osobom.

(Kontakt w czasie programu „Noc Magii”)

Jasnowidz Angels

Ezoteryk – Doradca i Uzdrowiciel Duchowy ,Medium , Parapsycholog ,  Naturoterapeuta  a między innym Mistrz Nauczyciel Reiki w systemie Usui i Kundalini oraz Instruktor Odnowy Biologicznej .Neutralizuje i oczyszcza ludzi z negatywnej energii , uroków i wpływów czarnej magii mogącej zakłócić spokój i harmonię. Łączy wiedzę i doświadczenie psychologiczne z wiedzą i doświadczeniem ezoteryczno-parapsychologicznym. Poprzez dar jasnowidzenia skutecznie odnajduje zaginione osoby dzięki psychometrii oraz posługuje się przekazem automatycznego pisania. Poprzez dar jasnowidzenia dokonuje  wglądu w przeszłość , teraźniejszość oraz przyszłość.
Dzięki jasnowidzeniu wskazuje  co będzie się działo w przyszłości i co można już zrobić teraz aby uzyskać dobrostan w ważnej dla Ciebie dziedzinie życia.
Wykorzystując swój dar jasnowidzenia pomaga  odnaleźć drogę do szczęścia w każdej dziedzinie życia .
Odpowiada na nurtujące  pytania dotyczące spraw rodzinnych , partnerskich i zawodowych.

                                            (Kontakt w czasie programu ,, Noc Magii ,,)

Wróżka Dorota Haładyn

Dorota Haładyn

Dorota Haładyn-Biel to jasnowidzka i „uzdrowiciel duchowy”. Potrafi przewidywać przyszłość, oczyszczać drzewa genealogiczne z klątw rodzinnych, uzdrawiać ciało i duszę. Jest doświadczonym ezoterykiem z wieloletnim stażem. W swojej pracy pomogła wielu osobom z problemami.

(Kontakt w czasie programu „Noc Magii”)

291774978_525501145988082_8037013023081640507_n

Fragula Ewelina

Jestem dyplomowanym Psychologiem Psychotroniki – Doradcą Życiowym. Od 17 lat zajmuję się czytaniem z kart Tarota, oczyszczaniem i uzdrawianiem energetycznym a także wykonuję rytuały białej magii.

Do każdego podchodzę indywidualnie, staram się dawać wskazówki, które chcą nam przekazać karty by jak najlepiej rozwiązać problem.

Zapraszam do rozmowy ze mną.

                                               (Kontakt w czasie programu ,, Noc Magii ,, )

Wróżka Beata Nowak

Beata Nowak

Nazywam się Beata Nowak, z wykształcenia jestem nauczycielem, z przeznaczenia wróżką – znak zodiaku Rak, numerologiczna 11-stka. Jestem psychotronikiem, dyplomowanym doradcą życiowym, taroterapeutą i anielskim nauczycielem z ramienia The Diana Cooper School. Posługuję się wahadłem, numerologią, wiedzą Feng-Shui, wykorzystuję bioterapię, „dotyk dla zdrowia” oraz czakroterapię i litoterapię. Radiestezja, siła kryształów, Reiki Io, Reiki IIo, uzdrawianie na odległość oraz inne metody to narzędzia mojej pracy.

(Kontakt w czasie programu „Noc Magii”)

Wróżka Magdalena Kulejewska

Magdalena Kulejewska

(Kontakt w czasie programu „Noc Magii”)