Weszliśmy w Nowy Rok numerologiczny! Co nas czeka?

Weszliśmy w Nowy Rok numerologiczny! Co nas czeka?

15 września 2021 Wyłączono przez Zdzisława Czerny

Nowy Rok Numerologiczny 2024 już się rozpoczął i patronuje mu wibracja 8

Należy wyjaśnić, że w Numerologii rok nie rozpoczyna się w styczniu jak rok kalendarzowy, ale wraz z wrześniowym nowiem, co ma miejsce 15 września 2023 roku. To oznacza, że od tego dnia rozpoczyna się numerologicznie rok 2024.

 Czym jest rok numerologiczny i co dla nas oznacza? Jakie zmiany nas czekają?

JAK OBLICZYĆ ROK CYKLU?

By dowiedzieć się, w którym roku cyklu się znajdujemy, dodajemy wibrację daty urodzenia do roku, dla którego prognozę chcemy poznać.

Rok numerologiczny 2024 ma wibrację liczby 8 (2+0+2+4=8).

ROK 8

Nadszedł czas, w którym Przeznaczenie stawia nas wobec konsekwencji naszych czynów z przeszłości. Jest to zatem rok wymierzania sprawiedliwości, każdemu według jego zasług, gdyż nadeszła chwila, którą w języku metafizyki określa się czasem Karmy. Jeśli cały kończący się cykl, a zwłaszcza jego początek, były pozytywne (co wyjaśniliśmy przy omawianiu roku pierwszego), przygotuj się na nagrodę. Jeśli we wszystkim dołożyłeś wszelkich starań, Twoją nagrodą będzie poprawa warunków materialnych: podwyżka pensji, zapłata za usługę, otrzymanie spadku, wygrana na loterii, dochody z innych źródeł czy pieniądze za wykonany kontrakt, co pozwoli Ci na usamodzielnienie się.

Postęp, pieniądze, władza lub wpływy mogą być żniwem siewu, który trwał siedem lat, gdyż rok ten wróży awanse, promocje, pomoc wpływowych osób w dostaniu się na wysokie stanowisko. W tym czasie należy wykorzystać moc i siłę oddziaływania, by nawiązać kontakty, które mogą okazać się ważne w przyszłości, bo jest to szczególny czas, w którym można wpływać na innych. Ten, kto zajmuje środek sceny, powinien podzielić się swym powodzeniem i szczęściem z innymi. Ludzie ze świata biznesu zanotują wzrost swoich dochodów, będą mieć możliwość otwierania nowych oddziałów lub powiększania i usprawniania już istniejących. Mogą inwestować w nieruchomości i uznane firmy, a także realizować swoje ambicje i sprawy materialne.

W okresie tym działają na Twoją korzyść potężne wpływy wibracyjne, a ponieważ jest to rok sprawiedliwości, masz prawo prosić o podwyżkę lub awans, jeśli uważasz, że w przeszłości zostałeś niesłusznie pominięty. Jeśli zasłużyłeś, otrzymasz to, czego się domagasz. Jeżeli Twoje postępowanie było nienaganne moralnie, nie tylko będziesz żył w pokoju z samym sobą, ale dodatkowo Przeznaczenie może ofiarować Ci nieoczekiwaną nagrodę duchową, materialną lub moralną. W przeciwnym razie Prawo Karmy wystawi Ci rachunek, dlatego mogą czekać Cię duże problemy i straty. Jeśli zmarnowałeś szansę z powodu lenistwa lub rozrzutności, napotkasz problemy finansowe, a gdy złamałeś prawa ludzkie lub kosmiczne, spotka Cię dotkliwa kara.

Jest to doskonały rok do realizacji swoich marzeń jako nagrody. Użyj swej mocy i siły przyciągania, właściwych dla tego okresu, by nawiązać kontakty, które okażą się ważne w przyszłości. Planuj i działaj śmiało, byle nie lekkomyślnie. Nie daj się omamić obietnicą natychmiastowych efektów i osiągnięć. Jeśli chcesz zacząć coś nowego, bądź rozsądny i rozważny, a plany rób z wyprzedzeniem. Nie buduj zamków na piasku i nie zaczynaj niczego bez solidnych podstaw. Musisz mieć mocne wsparcie finansowe, działać efektywnie, być dobrze zorganizowanym oraz uważnie dobierać współpracowników. Nie bój się marzeń, jeśli jesteś gotów walczyć i wytrwać. W przeciwnym wypadku możesz popaść w zgubne interesy. Istnieje możliwość, że osoby starsze w pewien sposób zaważą na Twoim życiu. Możesz zostać wciągnięty w ich problemy, mieć wydatki czy niespodziewane kłopoty, gdy będziesz chciał im pomóc, lub przeciwnie – to starsze osoby będą służyć Ci cenną pomocą lub radą. W okresie tym cechujesz się wielką mocą i siłą charakteru, co pozwala Ci na rozwiązanie każdego problemu. Kontroluj swe porywy i uczucia, bo wybuchy i przemoc mogą powstrzymać Twoje postępy. Wykorzystaj ten sprzyjający czas na działanie sprawiedliwe, odpowiedzialne i uczciwe, by wzmocnić swój charakter i ostudzić zapał.

Jeśli pojawiły się problemy finansowe lub w życiu osobistym czy zawodowym, powinieneś przeanalizować swoje zachowanie, gdyż podczas tego cyklu z pewnością popełniłeś jakiś błąd. Pamiętaj, że jest to rok zbiorów i dostajesz dokładnie to, na co zasłużyłeś, dlatego coś należy poprawić. Może to być czas wielkich osiągnięć i intensywnej pracy, ale zaczyna się w Tobie rozwijać pragnienie zmiany, co może przynieść niepokój i zamęt. Osoby, które mają na sumieniu naganne postępowanie, są w tej chwili narażone na zdemaskowanie, osądzenie lub zamknięcie w więzieniu.

autor : Jasnowidz Angels 

źródło : literatura Gladys Lobos 

   Co czeka Cię w najbliższym czasie, zamów INDYWIDUALNY HOROSKOP , stworzony specjalnie dla Ciebie. (kliknij TUTAJ)